NT 63-K-MS-M12/580 - BUHLER Portugal
Descrição: L=580 MM/0 TO 100 C =4-20 MA; L1= 25MM (20MA)/L2=545MM(4MA); NT 63-K-MS-M12/580 WITH SK604