M120A-BM12CI-PS6K-S/ta200 - BETA SENSORIK Portugal
Descrição: Magnetic sensor with integrated 200 ms pulse extension Switching distance: 120 mm to magnet M 4.0 Operating voltage: 10-30 V DC Switching frequency: ≤ 4 Hz at ta 200 ms Current rating: ≤ 200 mA Current consumption: ≤ 10 mA Output: PNP, NO contact Connection: M12 connector, 3-pin